Skup maszyn budowlanych | Województwo kujawsko-pomorskie

Chcesz sprzedać używaną maszynę budowlaną w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, albo okolicy?

Przyjedziemy, żeby obejrzeć Twoją koparkę, wywrotkę czy ładowarkę teleskopową i kupimy ją od Ciebie od ręki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapłacimy gotówką. Jedyne co musisz zrobić to zadzwonić do nas lub wypełnić formularz kontaktowy.

 

Kupimy każdą maszynę budowlaną.

Bez względu na to czy chcesz sprzedać maszynę używaną, sprawną czy też uszkodzoną lub skorodowaną, chętnie ją od Ciebie kupimy. Innymi słowy, zainteresuje nas każda maszyna budowlana, obojętnie czy będzie to koparka kołowa, koparka gąsienicowa, koparko-ładowarka, minikoparka, ładowarka teleskopowa czy też wywrotka lub samochód ciężarowy.

Skupujemy maszyny budowlane wszystkich producentów, w tym następujących marek: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3cx, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas.

Szczególnie interesuje nas sprzęt budowlany wyprodukowany po 1990 roku.

 

Jak wyceni Twoją maszynę budowlaną skup maszyn budowlanych Nata-Auto?

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia przyjedziemy na wyznaczone przez Ciebie miejsce, żeby obejrzeć maszynę budowlaną. Na podstawie jej stanu technicznego zaproponujemy atrakcyjną cenę. Jeżeli ją zaakceptujesz od ręki zapłacimy gotówką i przetransportujemy maszynę na własny koszt.

 

Gdzie działa skup maszyn budowlanych Nata-Auto?

Skupujemy maszyny budowlane z obszaru całej Polski, także z województwa kujawsko-pomorskiego. Do miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz czy Inowrocław przyjeżdżamy w ciągu 1 dnia od otrzymania zgłoszenia.

 

Dlaczego warto wybrać skup maszyn budowlanych Nata-Auto?

Zależy nam na obustronnym zadowoleniu z transakcji. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Kiedy tylko do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz wspólnie ustalimy termin, w którym przyjedziemy i obejrzymy maszynę. Standardowo, robimy to w ciągu 24 godzin. Następnie płacimy gotówką i zajmujemy się transportem maszyny.

Początek strony