Skup ładowarek teleskopowych na terenie całej Polski 

Ładowarki teleskopowe

Prowadzimy skup ładowarek teleskopowych. Interesują nas ładowarki każdej marki nie ważne czy to JCB, Manitou, Merlo - wszystkie marki modele. Począwszy od małych aż po duże i z dużym wysięgiem. Całe ładne sprawne oraz uszkodzone i do naprawy. Roczniki od 1985 do 2020 r. Dojeżdżamy i odbieramy własnym transportem.

Masz do sprzedania ładowarkę teleskopową? Zastanawiasz się, co zrobić, żeby sprzedać ją jak najszybciej i na jak najlepszych warunkach? Szukasz kupującego, który dobrze zapłaci i sam przetransportuje maszynę? Nie musisz szukać dalej, bo właśnie znalazłeś idealnego kupującego, który skupuje ładowarki teleskopowe w całej Polsce.

 

Jakie maszyny kupi skup ładowarek teleskopowych?

Skup ładowarek teleskopowych kupi zarówno maszyny nowe, jak i używane, zniszczone, niekompletne oraz uszkodzone. Interesują nas zarówno ładowarki teleskopowe sztywne, tzw. ładowarki czołowe, czyli takie, które nie posiadają kabiny, obracającej się względem podwozia oraz ładowarki teleskopowe obrotowe, w których istnieje możliwość zmiany pozycji kabiny operatora. Chętnie kupimy zarówno ładowarki teleskopowe z napędem hydrostatycznym i z napędem mechanicznym.

 

Skupujemy ładowarki teleskopowe z obszaru całej Polski

Obsługujemy wszystkie regiony Polski, a więc województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie.

Bez względu na to, czy Twoje miejsce zamieszkania to Kielce, Kraków, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Opole, Zielona Góra, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź, Lublin, Olsztyn czy Białystok oferujemy bezpłatny dojazd do klienta oraz transport ładowarki teleskopowej na nasz własny koszt.

Początek strony