Skup maszyn budowlanych | Województwo pomorskie

Skup maszyn budowlanych, który oferuje najlepsze warunki dla sprzedających na Pomorzu

Atrakcyjne, rynkowe ceny za sprzęt budowlany, natychmiastowa płatność gotówką i transport maszyn budowlanych po stronie kupującego. Znasz skup maszyn budowlanych w województwie pomorskim, który oferowałby lepsze warunki? Jeżeli nie, już dziś zadzwoń lub wypełnij formularz w sekcji kontakt.

 

Chcesz sprzedać maszynę budowlaną? My chcemy ją kupić.

Bez względu na to, jaką maszynę budowlaną masz do sprzedania, my ją od Ciebie kupimy.

Skupujemy zarówno minikoparki, jak i ciężki sprzęt budowlany, taki jak koparki kołowe i gąsienicowe, koparko-ładowarki, minikoparki, ładowarki teleskopowe, samochody ciężarowe oraz wywrotki.

Odkupimy od Ciebie sprzęt prawie nowy, jak i zużyty, a nawet zepsuty, który nie nadaje się już do użytku. Interesuje nas każda maszyna budowlana wyprodukowana po 1990 roku.

Do tej pory odkupiliśmy już od firm i osób indywidualnych sprzęt następujących marek: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3x, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas. Chętnie kupimy jednak także koparkę czy samochód ciężarowy jakiejkolwiek innej marki.

 

Dlaczego klienci z województwa pomorskiego cenią nasz skup maszyn budowlanych?

Bo oferujemy im korzystne warunki kupna i umożliwiamy sfinalizowanie transakcji kupna-sprzedaży praktycznie bez wychodzenia z domu.

 

Przyjeżdżamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz na stronie internetowej w sekcji kontakt.

Ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania i przyjedziemy do Gdańska, Gdyni, Starogardu Gdańskiego, Bytowa lub jakiejkolwiek innej miejscowości żeby obejrzeć Twój sprzęt i sfinalizować transakcję.

 

Dajemy gwarancję najlepszej ceny. Przedstawiciel naszego skupu maszyn budowlanych obejrzy Twój sprzęt budowlany i rzetelnie go wyceni, zgodnie z cenami rynkowymi. Gwarantujemy dobrą cenę.

Płacimy gotówką. Za kupowany sprzęt budowlany płacimy od razu gotówką.

Zabieramy maszynę własnym transportem. Koszty transportu kupowanej maszyny budowlanej są po naszej stronie.  

 

Początek strony