Skup minikoparek – cała Polska

Skup minikoparek

Oferujemy odkup wszystkich rodzajów minikoparek, jakie są dostępne na rynku. Kupimy zarówno minikoparki wyposażone w gąsienicę, która pozwala na regulowanie szerokości maszyny, jak i wszystkie inne, mniej popularne rodzaje tych maszyn. Skupujemy maszyny używane – zarówno te w bardzo dobrym stanie, jak i takie, które lata świetności mają już za sobą.

 

Jak działa skup minikoparek?

Jak tylko otrzymamy Twój telefon, albo formularz z informacją, że chcesz sprzedać minikoparkę ustalimy z Tobą termin spotkania. Twoją minikoparkę dokładnie obejrzy nasz specjalista. Dowiesz się, jaki jest stan Twojej maszyny, jakie usterki obniżają jej wartość z punktu widzenia kupującego oraz co stanowi jej silne strony. Następnie poznasz naszą wycenę. Wszystko to odbędzie się zupełnie gratis, a zaproponowana cena będzie na poziomie rynkowym.

Jeżeli chcesz sprawdzić nasz skup minikoparek możesz zamówić wycenę za darmo już dziś!

 

Twoja wygoda – naszym priorytetem

Naszą zasadą jest, że zawsze osobiście przyjeżdżamy do naszych klientów zamiast prosić ich, żeby przyjechali do nas. To dlatego, że bardzo szanujemy ich czas i zależy nam na ich wygodzie. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, czyli każde z następujących województw: małopolskie, śląskie, podkarpackie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie.

Na bezpłatny dojazd specjalistów z naszego skupu mogą liczyć między innymi mieszkańcy wszystkich największych miast w Polsce, takich jak: Kielce, Kraków, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Opole, Zielona Góra, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź, Lublin, Olsztyn czy Białystok.

Początek strony