Skup maszyn budowlanych | Województwo lubelskie

Chcemy kupić Twoją maszynę budowlaną

Zagwarantujemy Ci korzystną cenę i natychmiastową zapłatę gotówką do ręki. Jeżeli wybierzesz skup maszyn budowlanych Nata-Auto będziesz mógł sprzedać swoją maszynę nawet już w ciągu 24 godzin od kontaktu z nami.

Jeszcze dziś zadzwoń albo wypełnij formularz kontaktowy.

 

Skup maszyn budowlanych Nata-Auto kupi każdy sprzęt budowlany.

Kupimy maszynę budowlaną każdego typu – od samochodów ciężarowych, wywrotek czy ładowarek teleskopowych, aż po koparki kołowe, koparki gąsienicowe i minikoparki.

Skupujemy sprzęt budowlany każdej marki, na przykład: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3cx, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas.

 

Jakiego kupującego wybrać: skup maszyn budowlanych czy firmę budowlaną?

Można powiedzieć, że dobry jest ten kupiec, który zapłaci. Nie zawsze jednak będziesz mieć wybór. Jeżeli masz do sprzedania uszkodzony lub niesprawny sprzęt budowlany trudno Ci będzie sprzedać go jakiejkolwiek firmie budowlanej, bo szukają one zwykle maszyn budowlanych, które bez dużych nakładów można jeszcze wykorzystać na budowie.

Skup maszyn budowlanych Nata-Auto kupi każdą maszynę budowlaną bez względu na jej rok produkcji. Także maszynę, która nie nadaje się już do użytku na budowie.

 

Skup materiałów budowlanych – proces działania

Jak tylko otrzymujemy telefon lub formularz z informacją o tym, że maszyna budowlana jest do sprzedania, ustalamy ze sprzedającym termin spotkania. Następnie przyjeżdżamy we wskazane miejsce i rozmawiamy o cenie oraz płacimy gotówką. Transportujemy maszynę na własny koszt.

 

Skupujemy maszyny budowlane z obszaru całej Polski

Także z takich miast województwa lubelskiego, jak Lublin, Chełm, Zamość czy Puławy. Docieramy do najmniejszych miejscowości, zawsze ze swoim transportem.

 

Gotówka za sprzedaną maszynę może być w Twojej kieszeni już za kilka dni.

Dlatego nie czekaj, tylko już dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. 

Początek strony